קידום אתר בגוגל

קידום אתר בגוגל מכיל מאפיינים רבים אשר משפיעים על המיקום של האתר במנוע החיפוש, אחד מהם הוא תוכן. כל מי שחי בעולם האינטרנט יודע, שאחד הכלים המשמעותיים והמשפיעים ביותר הוא התוכן, כפי שנהוג לומר, התוכן הוא המלך.

לפני שנסביר את המשמעות של התוכן לשם קידום אתר בגוגל, נסביר באיזה סוגי תכנים ובאיזה מובנים נהוג להשתמש בו. חשוב להדגיש, כל חברה וכל מקדם אתרים עובד עם כותבי תכנים, לעיתים מדובר בכותבים שהם שכירים ולעיתים קרובות מדובר בפרילאנסרים שעובדים על פי הזמנות.

התכנים בעזרתם נהוג לבצע קידום אתר בגוגל הם מגוונים. זה מתחיל בתכנים שמופיעים במנוע החיפוש של גוגל, תיאור בין 160 תווים, זה ממשיך בכותרות בכל עמוד, תיאורים פנימיים של מוצרים ושירותים וכן תכנים אינפורמטיביים אשר נמצאים בעמוד המאמרים, בנוסף לאתרים רבים כיום יש בלוג בו מתפרסמים עדכונים מגוונים ומורחבים יותר אודות פעילות העסק.

מלבד התכנים הפנימיים, הרי שלצורך קידום אתר בגוגל יש צורך גם בפרסום תכנים באתרים חיצוניים, החל מאתרי מאמרים, פורומים, בלוגים, וכן במסגרת שיתופי פעולה עם אתרים אחרים. כך מתפרסמים מאמרים בנושאים מסוימים ומקבלים קישור שמוביל לאתר המקורי. בשנים האחרונות החלו גם אתרי חדשות ארציים ומקומיים, לפרסם תכנים שיווקיים שנועדו לעזור בקידום אתר של עסקים וחברות בכל תחום שהוא.

קידום אתר בגוגל מתאפיין בסדרי פעולות שונות, אחד מהם כאמור, הוא כתיבת תוכן. דרך מאמרים ותכנים מקצועיים, האתר יכול ליצור קישורים פנימיים וכן חיצוניים, אך חשוב יותר התוכן הוא מראה עבור גוגל להראות שמדובר באתר מעודכן ורלוונטי לגולש, שהוא אחד הפרמטרים החשובים מבחינת גוגל לקידומו של האתר. לכן, כל מי שיש לו אתר אינטרנט חייב לא רק לפרסם תכנים מקצועיים אלא גם לוודא שהם מעודכנים, רלוונטיים ולגוון אותם מעת לעת.

המדד העיקרי דרכו גוגל בודק האם האתר הוא אמיתי ויכול לשרת את הגולש, הוא דרך התוכן, מהסיבה הפשוטה שזה הכלי העיקרי דרכו הוא יכול לעשות את זה. זו גם הסיבה שהעבודה העיקרית בקידום אתרים, מתבסס על כך.

לסיום, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל עוד מידע על קידום אתר בגוגל ובפרט על החשיבות של כתיבת תכנים לשם כך. חברת מדיה גרופ מציעה לכם את כל הכלים הנדרשים לצורך קידום של אתרים הן של עסקים גדולים והן של עסקים קטנים. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.

10 Comments

  1. מתי תצא הנחיה לגבות מס ערך מוסף מתאגידים רב-לאומיים כגון "גוגל" ו"פייסבוק", הפועלים בישראל. גוגל ופייסבוק מקיימים בישראל פעילות עסקית ענפה הכוללת רישום עשרות סימני מסחר בישראל, התקשרות בעברית עם לקוחות ישראלים, תשלום בשקלים, התאמת השירות למשק הישראלי, שיווק לגיוס לקוחות ישראלים ועוד, והם אינם נדרשים לשלם מע"מ כך שנוצר להם יתרון בלתי הוגן לכאורה על פני תאגידים ישראליים המתחרים בהם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.