תוספי מזון לכלבים

תוספי מזון לכלבים

אתם רוצים להיות בטוחים שהכלבים שלכם מקבלים את כל הדרוש להם במזון? הגיע הזמן להוסיף לאוכל שלהם תוספי מזון לכלבים שיבטיחו את בריאותם מעל לכל ספק. תוספי מזון לכלבים מבטיחים שהכלבים שלכם יהיו במיטבם ובינינו – לידידנו הטוב ביותר מגיע הטוב ביותר. המשיכו לקרוא ולמדו איך עושים את זה נכון.

 

כי מזון רגיל לא מספיק

למעשה, במזון רגיל לכלבים אין התייחסות לצרכים רפואיים ותזונתיים ספציפיים ומומלץ לשלב בהם תוספי מזון. המשמעות היא שגם אם כלביכם מוזן במזון רפואי לכלבים, במזון אורגני לכלבים ואפילו במזון לכלבים ללא דגנים כדאי לשלב במזונו תוספי מזון לכלבים. כן, ממש כמו אצלנו בני האדם.

מתלבטים איזה מזון לקנות לכלב שלכם : מזון רפואי לכלבים, מזון לכלבים ללא דגנים ואיזה תוספי מזון לכלבים כדאי לכם לשלב במזון הכלבים? ברוכים הבאים לחנות ארגו שהיא גן עדן עלי אדמות להולכים על ארבע ולבעליהם. בעולם קוראים לחנות כזו אמריקה ובישראל קוראים לה ארגו אבל המשמעות זהה.

 

החנות שהיא גן עדן

בחנות תוכלו למצוא את כל מבוקשכם בתחום גידול הכלבים אבל גם הרבה מעבר לזה. בחנות נותנים מענה לכל חיות המחמד כולל חתולים, ציפורים, מכרסמים ודגים ולפניכם רשימה חלקית בתחום החתולים: מוצרי מזון כולל מזון רפואי לחתולים, מזון יבש ושימורים לחתולים, חול, מוצרי הדברה וכלובי נשיאה והטסה.

אבל כמו בתחום המזון הרפואי לכלבים גם מזון רפואי לחתולים הוא עניין למומחים. לכן צוות החנות ארגו מורכב מאנשי מקצוע שישמחו לתרום לכם מנסיונם ומידיעותיהם לפני, בזמן ואחרי רכישת מוצרי החנות השונים, למשל מוצרי מזון, קולרים, מלונות, מוצרי הדברה, משחקים, חול לחתולים ועוד.

 

איך מגיעים?

החנות נמצאת באלכסנדר ינאי 10 בפתח תקווה ואנשיה עומדים לרשותכם 6 ימים בשבוע : בימי חול מ-08:00-18:00 ובימי שישי עד 13:00. והסירו דאגה מלבכם כי אתם לא צריכים להגיע במיוחד לפ"ת כי הצוות לרשותכם בטלפון (072-3380699), במייל שכתובתו  info@ar-go.co.il, בפייסבוק ובאינטרנט.

אם בחרתם שלא להגיע לחנות פיזית אתם יכולים להינות ממוצריה באמצעות שירות המשלוחים. המוצרים שרכשתם יגיעו לביתכם תוך 3 ימי עסקים והמשלוח חינם לתושבי גוש דן (ברכישה מעל 100 ₪). גם תושבי הפריפריה נהנים משירותי החנות ומשלוח המוצרים כרוך ב-20 שח של דמי משלוח.

 

השילוב המנצח

החנות היא למעשה שילוב מנצח של מקצועיות, איכות, יחס חם ואישי, זמני אספקה מהירים ומחירים זולים. החנות שמה במרכז את חיות המחמד ומעניקה לכל אחת מהן תשומת לב מירבית בהתאם לאופיה, דרישותיה וצרכיה. אמנם בני האדם הם בעלי הדעה והמאה אבל בארגו החיות הן במקום הראשון.

אם אתם רוצים להתעדכן בחדשות החנות אנחנו ממליצים להירשם לרשימת התפוצה האינטרנטית. הקבוצה משמשת לעדכונים בנושאי מבצעים והנחות בלבד ואתם בטוחים מפני דואר זבל פרסומי.

אנחנו השתכנענו אבל מה איתכם?